Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków AK | sobota 20.07.2024 r. | Lotnisko Pobiednik Wielki

06.07.2024

Drodzy Klubowicze!

W załączniku przesyłamy zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Aeroklubu Krakowskiego, na dzień: 20 lipca 2024 r. (sobota) na godz. 17:30 (pierwszy termin), 18:00 (drugi termin), na terenie Aeroklubu Krakowskiego (hangar samolotowy), Lotnisko Pobiednik Wielki 133, 32-125 Wawrzeńczyce.

Przedmiotem zebrania będzie przedstawienie przez Zarząd Aeroklubu Krakowskiego oraz Zarząd Spółki Lotnisko Pobiednik sp. z o.o. (spółki ze 100% udziałem Aeroklubu Krakowskiego) najważniejszych planów inwestycyjnych z udziałem AK oraz Spółki Lotnisko Pobiednik, wraz ze sposobami ich finansowania, a także wyrażenie przez Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków zgód wymaganych do przeprowadzenia inwestycji. Szczegółowy porządek obrad stanowi załącznik do niniejszej wiadomości.

Odpowiednie dokumenty w tym projekty uchwał związane z przeprowadzeniem Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków zostaną rozesłane przed jego terminem.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego

Zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Aeroklubu Krakowskiego w dniu 20 lipca 2024 roku