Lotniczy Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego. Zapraszamy na wyjątkowe pokazy lotnicze!

19.07.2024

Drodzy Klubowicze! Zapraszamy na Lotniczy Dzień Otwarty AK, który odbędzie się w niedzielę, 1 września 2024 roku w Pobiedniku Wielkim.

Wydarzenie jest współorganizowane z Gminą Igołomia-Wawrzeńczyce i połączone z Małopolskim Świętem Warzyw.

W programie wydarzenia wiele atrakcji dla odwiedzających już od godziny 11:00 m.in. loty widokowe, skoki ze spadochronem, statyczna wystawa samolotów i szybowców, strefy partnerskie, konkursy z nagrodami dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Zwieńczeniem dnia będą pokazy lotnicze różnych statków powietrznych w godz. 18:00-19:00 w wykonaniu najlepszych pilotów. Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce!

fot. Mikołaj Kolarczyk, Kolarczyk Aviation Photography

Do zobaczenia 1 września w Pobiedniku Wielkim!

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego